Imprezy cykliczne

W piątki imprezy z cyklu Shades of Grey ­ odkry różne oblicza szczecińskiego Grey'a. Zagoszczą na nich różne odmiany house oraz nu disco oraz klasyczne i znane hity z lat 80. i 90. Za sterami staną nasi rezydenci oraz goście specjalni z Polski i zagranicy. Cyklicznie klimat i atmosferę piątku budować będą przystojni tancerze oraz piękne modelki w tematycznych show, m.in. w stylu słynnej książki E. L. James ­ 50 Twarzy Grey'a. Ten dzień adresowany jest dla płci pięknej tym samym w każdy piątek dla Pań funkcjonuje darmowy wstęp przez cały wieczór. Cyklem Shades of Grey pokazujemy, iż organizacja imprezy w ten dzień nie musi być wcale gorszym wyborem, niż sobota ­ pokazy mody, pokazy dla pań, imprezy tematyczne, pole dance show, imprezy firmowe.

* wstęp: Panie 10,00 PLN/Panowie 20,00 PLN
* rezerwacja loży/stolika już od 150 PLN w pakiecie z alkoholem
* impreza otwarta, selekcja, obowiązuje dress code

Sobota, czyli królowa tygodnia ma zaspokoić potrzeby najbardziej wymagająych. W soboty imprezy pod hasłem ­ Great Saturday Night ­ organizowane wspólnie z partnerami klubu Belvedere Vodka, Hennessy oraz Moët & Chandon. W ten dzień w klubie będziemy mogli pobawić się przy dźwiękach serwowanych przez naszych rezydentów i gości specjalnych, m.in. DJ Adamusa (będzie pojawiał się raz w miesiącu w swoim cyklu King of House). Imprezy urozmaicą animacje tancerzy, live acty, czyli saksofon, gitara i inne instrumenty na żywo. Oprócz tego usłyszymy współczesną muzykę klubową, przeboje z lat 80/90 w ciekawych aranżacjach i najnowszych mash­upach, tak aby każdy mógł popaść w niczym nieskrempowaną zabawę.

* wstęp dla Pań i Panów 30 PLN od osoby
* rezerwacja loży/stolika już od 200 PLN w pakiecie z alkoholem
* impreza otwarta, selekcja, obowiązuje dress code

Grey Club Szczecin czeka na Twoją imprezę. Bo to Ty tak na prawdę jesteś najważniejszy/a. Stwórz swoją własną imprezę ­ wybierz dzień, miejsce w klubie oraz zaproś znajomych. Zachęcamy do organizacji wszelkich rodzajów imprez prywatnych i firmowych. Oferujemy indywidualne podejście do każdego gościa. Zachęcamy do korzystania z Grey Night Restaurant oraz ze strefy Grey VIP.

Wszelkie informacje i oferty indywidualne pod numerem telefonu: 666 12 64 64 lub adresem e­mail: info@greyclub.pl