O klubie

Zapraszamy do Grey Club Szczecin. Nowa jakość życia nocnego w Naszym mieście. Nowoczesna dyskoteka w samym centrum Szczecina. Połączenie najnowszych trendów i wyszukanego smaku, tak aby zadowolić najbardziej wymagających. Miejsce rozrywki, ciekawych występów, koncertów, pokazów mody - poznaj nasze wszystkie twarze i poczuj różnicę!

CLUB - LOUNGE - NIGHT RESTAURANT

Lokal usytuowany jest na Deptaku Bogusława, który w stolicy Pomorza Zachodniego niewątpliwie jest jednym z najczęściej odwiedzanych punktów przez mieszkańców i turystów. W krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych miejsc rozrywki. Łączy on w sobie wiele funkcji zaczynając od nowoczesnej dyskoteki z największym parkietem w mieście, zjawiskowym oświetleniem i najwyższej jakości nagłośnieniem, a kończąc na nocnej restauracji, która zadowala większość podniebień.

Grey Club to miejsce spotkań, które stawia na poziom i jakość obsługi. Dysponujemy prawdziwą strefą VIP desygnowaną markami Belvedere i Moet & Chandon, w której poczuć można poziom zabawy z największych stolic Europy i świata, strefą lounge, w której skosztować można naszej wyśmienitej kuchni, private room w którym można zorganizować prywatne spotkanie lub imprezę okolicznościową oraz duże loże zlokalizowane blisko parkietu tak aby niczym nie ograniczona zabawa dawała największą satysfakcję. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, jak i lokalnych firm i korporacji.

Koniec nudy w mieście - najlepsi DJ, show na światowym poziomie. Stawiamy na oryginalny program i jakość stąd rozpoczęliśmy współpracę z takimi markami jak Fashion TV, czy Hed Kandi.

Nasze atuty sprawią, że każda organizowana przez Państwa impreza, wydarzenie, spotkanie na długo pozostaną w pamięci !