Plan klubu

Grey Club to wielofunkcyjna przestrzeń, która poprzez swoją ergonomię i możliwość adaptacji umożliwia organizowanie wszelkich imprez:

*SALA GŁÓWNA: loże i stoliki położone w bezpośrednim sąsiedztwie parkietu; bardziej imprezowa opcja; konsumpcja przy niskich stolikach. 

*LOUNGE: część w której ulokowane są wysokie stoły i osobne fotele; najlepsza do konsumpcji dań z Grey Night Restaurant; możliwość dowolnej konfiguracji stołów od 2 do 20 osób; część lekko cofnięta względem parkietu, lepsza do porozmawiania w trakcie imprezy.

*VIP: najbardziej wyróżniona i ekskluzywna część lokalu; położona w centralnym punkcie przy parkiecie na scenie; wejście tylko i wyłącznie dla osób, które dokonują tam rezerwacji (specjalne opaski VIP); indywidualna obsługa i ochrona. Partnerem strefy są marki Belvedere Vodka i Moet & Chandon; w tej części często odbywają się różnego rodzaju show i performance.

*PRIVATE ROOM: wydzielona salka do 30 osób; opcja najlepsza do organizacji imprez zamkniętych i takich gdzie chcemy mieć nieco więcej prywatności; osoby system audio - video.